Четвер
21.02.2019
11:49
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Дитячий садок "ВИШЕНЬКА"
Головна Реєстрація Вхід
Каталог статей »
Меню сайту

Категорії розділу
Вже відбулося [9]
Новини про проведені заходи у дошкільному закладі

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 18

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » Статті » Вже відбулося

Всеукраїнський фестиваль "Гармонія руху"
 На реалізацію пункту 6.1 Плану заходів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо виконання Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 28.07.2011 № 905, в межах проведення Всеукраїнського фестивалю «Гармонія руху»,з метою збереження та зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку, активізації роботи у фізкультурно-оздоровчому напрямі.

Протягом фестивального тижня в Грушівському дошкільному закладі «Вишенька» Грушівської сільської ради були проведені виховні заходи з використанням різноманітних форм організації дитячої життєдіяльності фізкультурно – оздоровчого, валеологічного, художньо – естетичного спрямування з активним використанням рухів і музики у фізичних вправах, рухливих іграх тощо.

Колективом закладу були створені умови для реалізації творчого потенціалу дітей, вихователів та батьків, спрямування їх на духовне та фізичне самовдосконалення засобами фізичної культури, збільшення рухової активності дітей; створення гігієнічних умов, що забезпечують оптимізацію навчально – виховного процесу та валеологізацію життєвого середовища дітей та педагогів у дошкільному закладі. Вихователі використовують у своїй роботі з дітьми великий спектр рухливих ігор, сюжетно – рольових ігор, на заняттях обов’язково використовуються фізкультхвилинки, пальчикова гімнастика, вправи валеологічного характеру.

Упродовж фестивального тижня вихователями було проведено ряд заходів, а саме: - вихователем Онопко О.І. проведено музично – фізкультурне заняття у І молодша група « Подорож до лісу», щоденно проводяться фізкультхвилинки, рухливі ігри з музичним супроводом; вихователем ІІ молодшої групи Архангельська Я.С. надала дітям знання про здорове, правильне харчування, заняття з валеології « Щоб зубки не боліли» та театралізована розвага «Будь охайним!». Вихователем середньої групи Кушнірьовою О.А. проведено сюжетно – ігрове заняття з фізкультури «Звірятка нагострили вушка»,Діти старшої групи ( вихователь Хамайко О.Г.) підготували лялькову виставу для вихованців дошкільного закладу «Колобок – на новий лад», яка висвітлювала аспекти здорового образу життя.

Підсумком тижня фестивалю стало фізкультурно – музичне свято « Якщо ти спорт полюбиш - сильним, спритним будеш!»

    
Категорія: Вже відбулося | Додав: ГрушовскийДНЗ (26.11.2012)
Переглядів: 291 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Пошук

Друзі сайту